Lokale usługowe

Inwestycja oferuje zarówno powierzchnię mieszkalną, jak i użytkową. W ofercie znajdują się 3 lokale usługowe o powierzchni od 96,96 m2 do 160,16 m2 z możliwością wejścia od ulicy Narutowicza lub dziedzińca.

Nieopodal Dworca Łódź Fabryczna – w odległości krótkiego spaceru z walizką w dłoni – znajduje się jeden z atrakcyjniejszych budynków w mieście: wpisana do Gminnej Ewidencji Zabytków, Kamienica przy Operze.

Jej fasada została zmodernizowana w stylu neoklasycyzmu i secesji, a przy tym zachowana w pierwotnej formie z początku XX wieku, z symetrycznymi dwiema dominantami bocznymi. Dzisiaj, dzięki nawiązaniom do oryginalnego projektu, odnowiona Kamienica przy Operze wyglądać będzie imponująco obok innych budynków, które także opowiadają historię miasta: gmachu Teatru Wielkiego, wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego, Filharmonii Łódzkiej.

W środku zastaniemy luksusowe mieszkania i lokale usługowe, stworzone według indywidualnych projektów. Sztukateria oraz elementy ozdobne, również w częściach wspólnych, nawiązują do ducha Kamienicy przy Operze – z jej detalami, stworzonymi przez wybitnego łódzkiego architekta, Gustawa Landau-Gutentegera.
Tuż obok wysokiej jakości apartamentów mieszkalnych, na parterze i kondygnacji podziemnej, znajdują się trzy lokale usługowe: o powierzchni 97, 160 i 110 metrów kwadratowych. We wszystkich znajdziemy kilka pomieszczeń, pokój socjalny oraz łazienki, zatem są idealnie przystosowane do wielu biznesów: restauracji, salonów, gabinetów, kancelarii notarialnych. Wejścia znajdują się od ulicy Narutowicza lub dziedzińca.

Lokale usługowe do wynajęcia w Kamienicy przy Operze to doskonały pomysł na rozwinięcie działalności w prestiżowej, dogodnej lokalizacji, która będzie służyć zarówno mieszkańcom, jak i przyjezdnym turystom.
Jakość premium to nie tylko wyjątkowe aranżacje wnętrz, nie tylko ścisły nadzór prac remontowo-budowlanych i nie tylko stosowanie bardzo dobrych materiałów. To również pełna obsługa klienta.

Nasze biuro zapewnia pomoc przy wyborze optymalnej oferty, a następnie pozostaje w ścisłej i długotrwałej relacji z klientem. Koordynujemy naprawy, kontaktujemy się z dostawcami mediów, zgłaszamy szkody do ubezpieczycieli i zapewniamy pośrednictwo pomiędzy właścicielem i najemcą. Lokal usługowy do wynajęcia w standardzie premium w Kamienicy przy Operze to inwestycja pewna w niepewnych czasach.
Łódź to wyjątkowe miasto, gdzie nowoczesność przeplata się z niezwykłą historią. Taka właśnie jest Kamienica przy Operze: zmodernizowana, a jednocześnie nawiązująca do oryginalnego, wspaniałego projektu. Wysokiej jakości apartamenty premium oraz luksusowe lokale usługowe od dewelopera w tej lokalizacji to inwestycja o dużej rentowności – szczególnie ze względu na bliskość jednego z głównych centrów przesiadkowych miasta, ale również na walory wizualne i pełną obsługę klienta.

Prestiżowy lokal usługowy na wynajem lub na sprzedaż w Kamienicy przy Operze w samym sercu Łodzi stanowi propozycję bezpiecznego i opłacalnego sposobu na ulokowanie kapitału w miejscu, które łączy w sobie przeszłość i przyszłość.
chevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram