O nas

Zajmujemy się inwestycjami deweloperskimi, a naszą misją jest zmieniać Śródmieście i budować mieszkania klasy premium w samym centrum Łodzi.

Jako Revisit Home działamy na rynku od 2017 roku i odnosimy sukcesy za sprawą doświadczonego zespołu zarządzającego, z bogatą historią dokonań na wielu płaszczyznach biznesowych.

Za nami budowa prywatnego akademika Chill Inn.

Wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja oraz dodatkowe udogodnienia tj. taras dla studentów na dachu, pralnia z suszarnią czy strefa relaksu, sprawiły, że jeszcze przed otwarciem mieliśmy 100% obłożenia.

Nasz zespół

Tomasz Góra

Prezes Zarządu

Wojciech Orzechowski

Wiceprezes Zarządu

Weronika Góra

Kierownik Działu Back Office

Patryk Nocek

Project Manager

Magdalena Kazimierczak

Kierownik Działu Sprzedaży

Natalia Zientkiewicz

Starszy Specjalista ds. sprzedaży

Aleksandra Wiwała

Specjalista ds. sprzedaży

Agata Ziętek

Asystent Project Managera

Nasze inne Inwestycje

Nasza inwestycja Wiszące Ogrody ma już 100% sprzedanych mieszkań. Budynek został oddany do użytku. Jest to spektakularna rewitalizacja starej kamienicy w Nowym Centrum Łodzi, tuż na plecach odnowionego centrum kulturalno-rozrywkowego EC1 przy nowoczesnym dworcu Łódź Fabryczna. Użyliśmy najlepszej jakości materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań dbając jednocześnie o przepiękne tereny zielone oraz części wspólne, które wyglądają jak w wielo-gwiazdkowym hotelu.

Inwestycja Słoneczne Tarasy to nasz drugi projekt w trakcie realizacji. Budynek stawiany od początku, a sam projekt znanej pracowni Marciniak&Witasiak ARCHITEKCI został wyróżniony w konkursie architektonicznym. Oferujemy rozwiązania, których w Łodzi jeszcze nie było – prywatne ogrody na dachu, system smart home w każdym mieszkaniu oraz windy wjeżdżające bezpośrednio do mieszkań. Architektoniczny zamysł wpisania nowoczesnej zabudowy w oryginalną tkankę miejską, nadaje nowy poziom życia w kamienicznym Śródmieściu.

Kamienica przy Operze przy ul. Narutowicza 47 - rewitalizacja kamienicy w stylu zmodernizowanego neoklasycyzmu z elementami secesji, zlokalizowanej naprzeciwko Teatru Wielkiego, 3 min od dworca Łódź Fabryczna. Projekt odpowiada bieżącemu zapotrzebowaniu na dynamiczne zmiany na rynku nieruchomości, stąd duża ilość kompaktowych mieszkań w ofercie z kompleksową obsługą najmu.

Mielczarskiego Residence przy Mielczarskiego 11 – budynek położony nieopodal Parku Staromiejskiego, ul. Piotrkowskiej oraz przystanku tunelu średnicowego Łódź-Polesie. Obiekt w formie mix-used z częścią mieszkalną, usługową i handlową.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram