Szukasz mieszkania 
idealnego pod wynajem?

Czym sugerujesz się przy wyborze i podjęciu decyzji o zakupie? Sprawdź następujące aspekty:

Lokalizacja

Centrum miasta, prestiżowy adres, bliskość uczelni, ośrodków kultury, kompleksów biurowych, świetna infrastruktura handlowo-rozrywkowa, kawiarnie i restauracje. Świetnie rozbudowana siatka komunikacyjna z Dworcem Łódź – Fabryczna na czele. Wysiadasz z pociągu i jesteś już na miejscu.
L
o
k
a
l
i
z
a
c
j
a
J
a
k
o
ś
ć

Jakość

Zrewitalizowana kamienica? Z zewnątrz wygląda ładnie, ale czy deweloper dokonał gruntownej modernizacji całego budynku - stropy, dach, fundamenty, dołożenie wind, instalacje, ogrzewanie miejskie? Wybierz dewelopera, który specjalizuje się w rewitalizacji budynków, ma doświadczenie i tworzy realizacje na lata.
E
l
e
g
a
n
c
j
a

Wygląd ma znaczenie

Elewacja frontowa najbardziej przyciąga uwagę, a jak wyglądają części wspólne, które prowadzą do mieszkania? Standardowe białe ściany i szare płytki w częściach wspólnych? Takie nudne i oklepane rozwiązania świadczą o dużej optymalizacji kosztów. Pojawia się pytanie na czym jeszcze zaoszczędził wykonawca. Z nami masz pewność, że liczy się jakość na lata. Poczujesz się jak w luksusowym wielogwiazdkowym hotelu. Drewno, kamień, tapety 3D, wykładziny hotelowe – nie brzmi ciekawiej? Indywidualny projekt wnętrz. Postaw na jakość, unikalność i klasyczną elegancję.
P
r
o
f
e
s
j
o
n
a
l
i
z
m

Mieszkania w pełni urządzone w standardzie premium

Mieszkanie wyposażone w tanie sprzęty i meble, które zaraz będzie trzeba wymienić? Jakość wyposażenia a co za tym idzie ich trwałość - ma dla Ciebie ogromne znaczenie? I słusznie. Dzięki solidnym sprawdzonym produktom zyskują dwie strony: Ty i najemca. Same wyposażenie to nie wszystko. Ważny jest projekt świetnego projektanta, który w pełni wykorzysta potencjał mieszkania, nada mu charakter, wyraz i przyciągnie przyszłego najemcę.
K
o
m
f
o
r
t

Wygoda i bezpieczeństwo

Wolisz godzinami szukać fachowców, negocjować każdy etap realizacji, dywagować nad projektem architektonicznym, pilnować remontów i terminów kolejnych fachowców, wybierać płytki, nadzorować dostawy, szukać mebli a potem wystawiać ogłoszenia i sprawdzać przyszłych najemców? Czy nie lepiej poświęcić swój ceny czas na przyjemności, hobby, rodzinę i przyjaciół, a wszystkie obowiązki przekazać profesjonalistom? Kompleksowe wykończenie wraz z obsługą najmu pomoże uniknąć stresu, nerwów, straty czasu i pieniędzy. Rób to co lubisz, niech doświadczeni ludzie zajmą się całą resztą.

Zyskaj na wzroście wartości nieruchomości

Wszystkie apartamenty zostaną profesjonalnie wyposażone i wykończone pod klucz. Wysmakowane aranżacje wnętrz, nadzór i koordynacja prac remontowo-budowlanych, zastosowanie rozwiązań materiałowych jakościowych i trwałych. Części wspólne wykonane będą z niezwykłą pieczołowitością - harmonijnie łącząc historyczny detal, sztukaterię i zabytkowe elementy architektury z nowoczesnymi udogodnieniami.

WYBÓR MIESZKANIA

Pomoc przy wyborze optymalnej oferty dopasowanej do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Pomoc przy uzyskaniu finansowania zakupu.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Materiały i produkty wybierane są starannie z poszanowaniem budżetu jak i jakości. Wybrane limitowane marki dają użytkownikowi poczucie luksusu zarezerwowanego dla koneserów.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NAJMU

Inwestycja bezobsługowa. Całościowa obsługa i zarządzanie apartamentami. Maksymalizacja zysków pochodzących z najmu.

Kompleksowa obsługa najmu

Monitorowanie płatności i ewentualne ich windykowanie
Rozliczenia najemców
Rozliczenia właściciela
Kontakt z dostawcami mediów, opłacanie rachunków
Koordynacja napraw
Zgłoszenia szkód do ubezpieczycieli
Długotrwała relacja z klientem (właścicielem i najemcą)
Obsługa najemcy 7 dni w tygodniu (awarie, usterki)
Odbiór mieszkania od najemcy

Wyposażenie mieszkania

Każde mieszkanie zostanie wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. Przygotowane z myślą o długoterminowym i komfortowym użytkowaniu.
Pralka
Zmywarka
Czajnik
Piekarnik z mikrofalą
Smart TV
Zestaw do sprzątania
Zestaw kuchenny
Suszarka do ubrań
Żelazko
Odkurzacz
Deska do prasowania
Meble wysokiej jakości

Napisz do nas

Skontaktuj się za pomocą poniższego formularza
lub zadzwoń na numer 42 307 pokaż numer 09 56


    Please prove you are human by selecting the flag.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram